Předali jsme ocenění Diamanty českého byznysu pro Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj

💎 Včera jsme předali ocenění Diamanty českého byznysu pro Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj v mimořádném prostoru – v hangáru oprav letecké techniky Centra leteckého výcviku státního podniku LOM PRAHA ✈ v Pardubicích. A byla to akce mimořádná a podle četných ohlasů hostů i zajímavá. 😊 Ti měli možnost zažít výcvikový let ve vrtulníku Mi-17 nebo si vyzkoušet pilotovat vrtulníky či letadla v simulačním centru, v němž trénují profesionální piloti armád noha zemí. Na závěr si mohli vychutnat akrobatické manévry vrtulníku 🛫 při vysoké pilotáži, kterou předvedl Jaroslav Špaček, ředitel Centra leteckého výcviku státního podniku LOM PRAHA s.p.

👏 Blahopřejeme všem oceněným firmám a děkujeme všem partnerům, bez jejichž podpory by tato akce nebyla možná. O raut se tradičně postaralo
Zdravé stravování vína rodinného vinařství KROISS dodala společnost Trustav a v horku přišly vhod i produkty Pivovar Steiger. Hudební doprovod zajistily slečny z Clarami Quartet.
Unikátní skleněné plastiky v podobě modrých pyramid pro oceněné dodalo Lhotský studio, fotografické obrazy Tomáše Bati poskytl Jadran Šetlík.

Generálními partnery letošního seriálu jsou společnosti Alukov a.s. a RENOMIA, záštitu udělily Hospodářská komora České republiky a České vysoké učení technické v Praze.
Hlavními partnery akce jsou Adax fond, Nobless Czech, ONE FAMILY OFFICE, Lhotský studio, UniCredit Bank CZ & SK a Zdravé stravování. Partnery pak LOM PRAHA s.p., Fenix group, HAVEL & PARTNERS, Inten Group, Maserati Praha, MOORE Czech Republic, STASTO Automation Sp. z o.o., Trustav, FeelEco, Fosfa a.s., Dallmayr Česká Republika, pivovar Steiger a PARTY NÁBYTEK s.r.o.
Mediálními partnery jsou magazíny Be the Best a Estate, časopis Komora a publicistický portál KomoraPlus.cz.
Žebříček Diamanty českého byznysu od roku 2019 organizuje komunikační agentura COT group.

📸 Fotokredit: Ales Funke

Fotogalerie

COT group s. r. o.
Garden Eleven
Kubánské náměstí 1391/11
100 00 Praha 10

Identifikační údaje
vedená u MS v Praze, C49535
IČO: 25098853
DIČ: CZ25098853
ID datové schránky: 9x4wrg2

Rychlé odkazy
info@cot.cz
Zásady cookies

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.